News

Klipy

27.09.2010 12:14

V zajímavostech v nové záložce KLIPY můžete od teďka nacházet současné i starší hudební křesťanské klipy a záznamy z koncertů.

Budu se vám snažit všechny písničky přeložit, aby jste věděli o čem se v nich zpívá. Kdyby jste měli nějaké tipy, tak jako vždycky posílejte přes tuto stránku. ;-)

 

ZAJÍMAVOST / KLIPY

 

>>

Animované příběhy v angličtině

25.09.2010 11:02

Animované biblické příběhy nejen pro děti (ENG)

  Rádi sledujete biblické příběhy? Chcete se zdokonalit v angličtině? Vstupte s námi do světa Bible v sérii Animovaných biblických příběhů. Režisér a producent Richard Rich  bravurně a zároveň nesmírně citlivě propojuje různé biblické epizody do souvislostí a vytváří z nich... viz. odkaz zajímavost.

>>

Karaoke

11.09.2010 22:38

Takže další novinka mládežníci! Skoro každý z vás o sobě říká, že ho baví zpěv, takže jsem pro vás připravil něco, kde si můžete ten zpěv procvičovat.

V Zajímavosti jsem vytvořil novou stránku s názvem KARAOKE. Tam budete nacházet písničky pro vás známe, ale i možná neznámé s textem a mp3 bez zpěvu - tzn. playback. Můžete to využít sami nebo s kamarády jako jiná forma zábavy např. když k vám příjdou na návštěvu.
Navíc to lze využít jako nástroj, s kterým se můžeme i přes týden učit písničky, které zkoušíme na mládeži. Určitě se koukni a zkus to!

KARAOKE

>>

Výlet do PRAHY

02.08.2010 22:27

Dne 1. 7. 2010 jsme uskutečnili náš plán s naší novou vedoucí. V sobotu pozdě večer jsme se sešli u Ellen v Řepišti a čekali na půl druhou. To nás totiž měl její tatínek odvézt na hlavní nádraží do Ostravy. Aby nám utekl čas, zahráli jsme si hru, která hlavně bavila kluky. ☺ Nastal čas odjezdu. Ještě jednou moc děkujeme tatínkovi od Ellen. Dostavili jsme se v hojném počtu. Vlak nám jel ve 2:20. Mnozí hned usnuli, ale někteří vytrvalí si vyprávěli historky. Později přišla únava i na ně. Dočkali jsme se a byli na místě brzy ráno. Počasí bylo krásné. Mohli jsme vidět Václavské náměstí, Orloj, Karlův most, hrad, Chrám sv. Víta (jen zvenku) a Petřín. Asi největší zážitek bylo zrcadlové bludiště, kde byly zobrazeny naše „krásné postavy“. ☺ Jelikož jsme začali mít hlad, následoval oběd. Posilnění obědem nás čekal rozchod, kde většina chtěla koupit něco pro své blízké. Čas rychle plynul a my už byli na nádraží. Cesta zpátky nám příjemně utíkala. Někdo hrál hry, jiní si povídali a někteří si i zdřímli. Konečně nám vlak zastavil v Ostravě, kde jsme se s některými museli rozloučit. Už se každý nemohl dočkat domů. Byli jsme doma okolo deváté večer. Tato akce byly moc pěkná. Jsem ráda, že nás mohlo být tolik. Moc děkuji Pánu Bohu, že nás chránil a dal nám i nádherné počasí. Taky Ellen, že to dokázala zorganizovat a Vám všem, kteří jste se zúčastnili. Doufám, že nelitujete strávený čas v Praze. A kdyby příště někdo chtěl jet s námi na další výlet, určitě neváhej! Budeme moc rádi.

FOTKY ZDE

Edit

>>

Střídání kapitána

25.07.2010 14:11

    V začátku školních prázdnin naši mládež postihlo pár základních změn. Jednou z nich je změna vedoucí mládeže. Místo, které doposud vlastnila Alča Maďová, nás opouští, a předává žezlo vedoucího zase dál! Jsme jí velice vděční za to, že se nás ujala a také do všeho zapojila svou energetičnost a obětovala hodně svého času. Dala si s námi hodně práce a hlavní její přání bylo nás zase sjednotit! Bylo úžasné, jak mezi nás zapadla a proto doufáme, že se zase někdy za námi staví! Víme, že ji to Pán Bůh všechno požehná!

    Od okamžiku, kdy na křeslo vedoucí mládeže usedla Ellen Jurečková, tak všechny mládežníky velice mile překvapilo, jak skvěle se svého poslání ujala. Také není pochyb o tom, že zrovna v jejím vedení, může dojít k větší početnosti členů mládeže, jelikož její plány a zapálení do různých aktivit, už teď ze začátku přitahuje mladé lidi, kteří moc mládež doposud nenavštěvovali. Věříme, že Pán Bůh to má celé ve svých rukou! Také musím podotknout, po osobním rozhovoru s Ellen, že nová pozice ji velice těší a je moc ráda, že ji vzala a je s námi - prostě jí to baví a za to jsme moc rádi i MY!!! Přejeme celé nebe Božího požehnání naši nové vedoucí!!!

Jeji profil naleznete zde: Ellen Jurečková

>>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

Oficiální stránky Vojkovické mládeže © 2015 Všechna práva vyhrazena.