News

Comeback

01.12.2009 13:31

Takže jsme zpět po měsiční pauze, která byla zapříčiněna uzamknutou editací kvůli spamu. Díky, že jste to všichni vydrželi a teď se to zase může rozjet na plné pecky... Pomalu se nám blíží Nový rok a sním další Volejbalový turnaj, potom zimní dovolená a spoustu dalších akcí - doufám že se těšíte tak jak já. ;-)

>>

Questík

25.06.2009 23:21

Nuda na internetu? Zakrnělý mozek? Bible aneb velká neznámá? Konečně tu je něco, u čeho budete muset trochu přemýšlet než kliknete! Vynikajicí způsob jak si oživit svoje biblické vědomosti a zároveň je porovnávat s ostatníma. Nečekejte a zkuste to! ;-)

Questík najdete v menu pod položkou Zajímavost - ZDE

 

Není důležité být první, ale přiučit se něčemu novému!

 

Co všechno obsahuje:

  • Jednoduchost - Napiš svoje jméno a jeď!
  • Test - Jedna nebo více odpovědí
  • Kontrola - Po vyhodnocení se označí správné odpovědi
  • Statistika - Porovnejte si vědomosti s ostatníma

 

Poděkování:

    Za pomoc, ochotu a trpělivost při tvorbě patří velký dík Má®tymu.

>>

Vojkovice CUP 2009

31.05.2009 21:04

Milí příznivci a nadšenci fotbalu, jste zvání již na 15. ročník fotbalového turnaje, který se odehraje 14. června v Třinci. Přihlášky posílejte do 7. června. Více info. v příloze.

Fotbalový turnaj.pdf (118,5 kB)

Dan Gorný

 

>>

Zkoumejme Bibli

16.05.2009 20:32

bible21

Na konferenci Česko-Slovenské unie Církve adventistů sedmého dne v Malenovicích a Ostravě byl představen jedinečný několikaletý program Zkoumejme Bibli(Follow the Bible). Jde o čtení a rozjímání jedné kapitoly Bible denně doprovázené společnými setkáními, tematickými výstavami a dalšími doprovodnými akcemi. První kapitolu První knihy Mojžíšovy budou účastníci studovat od neděle 17. května 2009 a poslední část Bible, 22. kapitolu Zjevení Janova, 17. srpna 2012.

Věřím, že si tento program budeme brát vážně a plně se do něho zapojí nejen naše mládež, ale i ostatní mládeže a lidi se sboru. Navíc, když potvrdíte účast a pošlete přihlášku do nakladatelství Advent-Orion, budete si moct objednat velmi výhodně některé bible, např. Bible 21.století pouze za 100 kč!!

Ten z vás, kdo ještě brožurku s hormonogramem studie Bible a pomůckou ke studii nemá, dostane ji na mládeži, a pokud nejste od nás, můžete zdarma zažádat o zaslání na adventorion@adventorion.cz a nebo si stáhnout verzi v pdf (nebarevné a neformátované).

Využijme této příležitosti, a vybídněme ke čtení i svoje kamarády. Bůh nám to požehná!

>>

Nové CD pěvěckého sboru Vojkovice

11.05.2009 17:01

Tuto sobotu 9. května bylo oficiálně představeno Nové CD sborového zpěvu Vojkovice. Obsahuje 13 křesťanských sborových písní. Název tohoto CD je Daruj lásku, podle jedné z písniček. Natáčení se zúčastnilo +/- 33 zpěváků a zpěvaček, klavírista a samozřejmě dirigent. Poděkování patří všem zúčastněným, hlavně skvělým zvukařům, bez kterého by CD vůbec nebylo a samozřejmě našemu Pánu Bohu, že nás vedl.

 

Kdo by měl zájem o toto CD, může je zakoupit ve Vojkovickém sboru, nebo mě může kontaktovat a domluvit se. Cena CD je symbolická 100 kč.

 

 

 (ukázku s nového CD naleznete na hlavní stránce pod tlačítkem PLAY)

>>
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

Oficiální stránky Vojkovické mládeže © 2015 Všechna práva vyhrazena.