Chat

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mládež 17.4.2015

Původně jsem měl být , ale jedeme do frýdku ...

Datum
Vložil
Titulek

Mládež 10.4

Omlouvám se, přehlédl jsem že na dnešní mládeží mám mít zajímavost. Zajímavost mám už delší dobu, jen dnes musím být na Mládeži ve FM, zítra máme Bohoslužbu mládeže a musíme vše sladit a dotáhnout. Omlouvám se za komplikace. Kamil

Datum
Vložil
Titulek

Mládež 10. 04. 2015

Omlouvám se, ale nemámzájem se zúčastnit mládeže, tak se tedy omlouvám. Ale přeji poklidný začátek soboty všem.

Datum
Vložil
Titulek

Mládež 10. 04. 2015

Rozhodnutí samozřejmě respektujem, jen nevím, zda se to týká této mládeže, nebo mládeží všeobecně a jen to je jisté, že toto rozhodnutí je krokem zpět na cestě k Pánu Bohu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mládež 10. 04. 2015

Trefil jsi :D
Ale nevím, co jsi tím myslel, ovšem příští mládež se zastavím na skok ;)

Datum
Vložil
Titulek

Čištění potůčku

Milí mládežníci, tuto neděli, tj. 12.4. bude probíhat akce čištění potůčku, počítejte prosím s tím a doufám že tuto akci všichni v hojném počtu, abychom to měli co nejdříve hotové. Samozřejmě bude probíhat pouze za příznivého počasí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Čištění potůčku

to je spojeno i s Pathfinderem?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Čištění potůčku

Jo, je to celosborová akce a bude od 11h.

Datum
Vložil
Titulek

Mládež

Milí mládežníci, na další mládež bude mít zamýšlení Barča, čteme 19 kapitolu, soutěž má mít Sam, a zajímavost Kamil,
nevím zda bude mládež 3.4. nebo ne, to vám zde ještě napíšu, nicméně buďte připraveni. :)

Datum
Vložil
Titulek

Mládež

Takže tento pátek, to je 3.4. mládež není bude až příští pátek, dále nezapomeňte na tuto neděli, že jsme u Vítě (v 16h). Peníze sebou, budeme si objednávat pizzu. ;) Taky můžete vzít deskové hry či připravit si nějaké společenské.. Termín kdy u nás bude bude bratr Strouhal je 24.4., tak vás prosím připravte si otázky a předejte mi je nejlépe mailem a nejpozději do 17.4.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Mládež

Jen doplním, že adresa je napsaná v kalendáři akcí a s sebou kromě her můžete vzít i něco malého na zub. Moc se těšíme ;-)

Datum
Vložil
Titulek

Mládež

Jo a ještě nezapomeňte na roznášení knih tuto sobotu v 16h.

Datum
Vložil
Titulek

Přednášky bratra Strouhala + diskuze

Milí mládežníci, podpořme všichni svou účastí přednášky probíhající v našem sboru, modlitby za tuto misijní akci jsou taky potřebné. Pokud by vás cokoli zajímalo podrobněji, nebo byste měli jakoukoli otázku, prosili jsme bratra Strouhala a on je ochotný přijít k nám na mládež a můžem všichni společně diskutovat. Případné otázky si raději zapište, ať pak víte, na co jste se jej chtěli zeptat. Konkrétní termín určitě napíšeme na chat. Otázkou je jestli chcete mít první pátek v měsíci volno, nebo radši hned, ať máme vše v čerstvé paměti a taky to záleží, kdy bude mít bratr Strouhal volno, vše sladíme s jeho diářem:)

Datum
Vložil
Titulek

Mládež 13.3.2015

Tento pátek mládež bude, budeme hlavně cvičit písně na přednášky, tak doufám, že nás bude tolik co na chatě. Zamýšlení budu mít já, soutěž bude mít Sam, a zajímavost Kamil :) Zřejmě ale vše nestihneme, kvůli tomu cvičení zpěvu, nicméně připravení buďte.. :)

Datum
Vložil
Titulek

Poděkování

Chtěla bych na tomto místě, jako každý rok poděkovat našemu Nebeskému Otci za ten dar, který nám dal, a tím je MLÁDEŽ. Jsem vděčná, že nám umožňuje trávit společný čas na dovolených. A jsem moc ráda za každého z vás, kdo tam mohl být a chtěl být. Děkuji Vám za vše, co jste udělali pro to, abychom mohli prožít hezkou dovolenou. Někdy to v životě může zaskřípat, dojít k nedorozumění a možná i my jsme to tak trochu prožili, ale věřím, že budeme nadále držet při sobě a jen se tomu smát. Mám Vás všechny ráda a děkuji Bohu, že můžu mezi Vás patřit. Na prvním místě patří díky Bohu, ale také díky Rosťovi, že to vše zařídil, že se o naši mládež stará a jeho skvělé manželce Danči, která mu v tom pomáhá, podporuje ho. Vážím si Vaší služby!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

Oficiální stránky Vojkovické mládeže © 2015 Všechna práva vyhrazena.