VERŠE A CITÁTY

Datum
Vložil
Titulek

Aktuální silně otevřený textík od ženy pro muže

Ahojte :)
Dělím se s vámi o článek, který jsem viděl na netu a je hodně aktuální pro: " mladých slobodných veriacich mužov pred 30 ale aj všetkých čo sa neboja pozrieť na realitu všade okolo.."

Je extrémně otevřený a místy až nevhodný, psaný bez lásky a respektu.

Autor píše: "Pozor obsahuje sexuálne prvky, opisy pohlavného styku a mnohé nekorektné prvky. Nie je vhodný pre citlivé povahy a ľudí so sklonmi k depresiám a psychickým poruchám."

Jakmile jsem to dočetl, uvědomil jsem si ale, že jsem něco podobného ještě nikde nečetl (až na toto www.samuelcz.com/u/14206.pdf a nějaké světlé výjimky).

Mám dojem, že se o tom mlčí a třeba u nás v modlitebně nebo na mládeži jsem ještě nějaké takové kázání nebo zamyšlení neslyšel. I když je to tak moc důležité a nutné.
Jako mladí lidé jsme okrádáni, nevarování a vystavení svodům.


Ale alespoň, že promlouvá kamení a někdo něco takového v křesťanském duchu napsal. Nelíbí se mi v tomto článku více věcí (opravdu spoustu věcí), ale na něco takového jsem zatím mockrát na internetu nenarazil, takže vnímám, že pokud to budete číst s modlitbou, může to pomoci, obohatit, vést k zamyšlení, může to člověkem zatřást. Mně to určitě obohatilo a posunulo dále.
Kéž by něco takového vyšlo od adventistů. I když vím, že je kniha o pohlavním chování od Ellen White, ale tu jsem zatím (asi to je chyba :) ) ještě nečetl.

Pokud usoudíte, že to je hodnotné, nebo alespoň důležité... můžete sdílet, jako jsem to sdílel i já (mohl jsem si to přečíst, protože to na fb sdílel někdo jiný, přede mnou ;) )

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

Oficiální stránky Vojkovické mládeže © 2015 Všechna práva vyhrazena.