Karolína 09

04.04.2009 23:39

Tak jako každý rok ani tento nebyl výjimkou a my jsme vyrazili na Karolínu. Tentokrát měla název „Seznamte se, JÁ HOSPODIN“. Oproti minulému pobytu nás tam bylo o trošičku více, ale to vůbec nevadilo, protože jsme si to pořádně užili;-)!  Jelo se vlakem (jako vždy). Vyjížděli jsme z Českého Těšína ve složení sedmi lidí: Nikol, Vlaďka, Ester H., Ester G., Dan, Viťa a já (Benji). Po pár přestupech a šestihodinové trase jsme dorazili až do Červeného Kostelce, kde na nás už čekala Jana a Jeňa s auty. O něco později dorazil poslední zbytek, který jel autem: Katka, Aleš a Robin a také Jana a Dan Maďovi.

Když jsme přijeli, chata byla prázdná, ale asi po půl hodině se začali sjíždět lidé z okolních sborů. Kolem osmé hodiny večer oficiálně začal program zpovědí Vaška Vondráška, takže jsme se mohli o našem hostu dozvídat mnoho zajímavých věcí. Na závěr nám povyprávěl pár zkušeností, něco málo jsme pozpívali a následovala večeře. Po večeři jsme měli chvíli volno na povídání a poznávání se.

V sobotku jsme měli snídani v 8, i když polovina lidí ještě spala a přišla třeba až na 9 (přecenili své schopnosti:D). Hlavní program začínal v 10 hodin, a to zpíváním. V 11 bylo kázání (v podobě příběhu). Po kázání, z kterého jsme si určitě každý něco vzali, přišel na řadu oběd a volná hodinka. Ve 14 hodin se konala procházka do okolí, byla fajn (nebyl jsem na ní:), ale věřím, že byla). Ve 3 hodiny odpoledne byl začátek skupinek, kdy každá skupinka rozebírala jeden den z přednášek modlitebního týdne mládeže. Po skupinkách následovalo shrnutí a pak ukončení soboty. Zase to moc rychle uteklo a byl večer a to, co k večeru patří... večeře. Pak byla volná zábava, ale byly nachystané i nějaké hry. Hrálo se dlouho do noci. Ti, které hry moc nezaujaly, se mohli zúčastnit live fotbalu nebo jiných aktivit.

V neděli byl každý unaven, protože mnozí nespali nebo spali jen pár hodin. Ale i tak to bylo super. Dopoledne jsme ještě zahráli pár her a ani jsme se nenadáli a museli se balit. Pak jsme se ještě rychle rozloučili a spěchali na vlak, který nás měl dovézt domů.

Velmi jsme za ten prožitý víkend vděčni Pánu Bohu, že se o nás staral a že se nám po cestě nic nestalo a mohli jsme si odtamtud odvést i něco v duchovní podobě.

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

(původní článek: Vojkovický informátor)

 Benji

Zpět

Vyhledávání

Oficiální stránky Vojkovické mládeže © 2015 Všechna práva vyhrazena.